درباره ما

تاریخچه شرکت دائک وانگ

شرکت ماشین آلات دائک وانگ ، DAEKWANG ، در سال 1973 تاسیس  گردیده و با حمایت مشتریان خود گسترش پیدا کرده است. همچنین این شرکت تلاش کرده با توسعه دادن تکنولوژی خود با ارائه آن به مشتریان خود حداکثر رضایتمندی انان را فراهم سازد. این موضوع سبب گردیده است تا این شرکت یکی از تولید کنندگان قابل اطمینان ماشین آلات استخراج و تبدیل کننده باشد.

این شرکت در ابتدا در سال 1986 با اولین صادرات خود به کشور پاکستان فعالانه تمرکز خود را بر روی بازارهای جهانی منعطفکرده و تاکنون بیش از 200 لاین به 24 کشور جهان صادر کرده است و به طور مستمر در توسعه و تحقیق سرمایه گذاری کرده و در نتیجه تبدیل به شرکتی پیشرو در این صنعت گردیده است.

تاریخچه نمایندگی دائک وانگ کره جنوبی در خاورمیانه و ایران

نماینده انحصاری شرکت دائک وانگ کره جنوبی در خاورمیانه و ایران با مدیریت آقای احمدی با بیش از 15 سال تجربه و تخصص در زمینه ماشین آلات بسته بندی و لمینت و همچنین ترموفرینگ فعالیت داشته که با توجه به رضایت مندی مشتریان خود در ایران و خاورمیانه و تقاضای بازار برای ماشین آلات بسته بندی و لمینت مذاکرات خود را با شرکتهای معتبر جهانی انجام داده و در نتیجه موفق به اخذ نمایندگی از شرکت دائک وانگ کره جنوبی گردیده که یکی از معتبر ترین شرکتهای جهانی در این زمینه بوده که در فوق به آن اشاره گردیده است.

هم چینین این شرکت با استفاده از تیم مهندسان، تکنسین ها و پرسنل اداری حرفه ای خویش که شامل 15 نفر بوده همواره مشتری مداری ، ماشین آلات با کیفیت و خدمات پس از فروش عالی را سرلوحه کار خود قرار داده که عامل موفقیت و پیشرفت این شرکت در عرصه های بین المللی بوده و همیشه با گسترش فعالیت خود خواهان افزایش مشتریان جدید و توسعه بازار های جهانی بوده است.